Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Beauty Centre to miejsce, w którym można zakupić różnego typu zaopatrzenie dla branży kosmetycznej. Nasza oferta obejmuje różnorodne propozycje, począwszy od odzieży jednorazowej, poprzez kosmetyki do makijażu, aż po urządzenia potrzebne do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. Do tej ostatniej grupy produktów zalicza się asortyment zebrany w tej kolekcji. Zamieściliśmy tu urządzenia do liftingu twarzy RF (które działają z zastosowaniem technologii fal radiowych), a także maszyny IQPRO do modelingu ciała poprzez endermomasaż.

Maszyny te są przeznaczone do stosowania w gabinetach medycyny estetycznej oraz salonach kosmetycznych. Ich obsługa wymaga ukończenia profesjonalnego kursu, który prowadzi certyfikowany szkoleniowiec. Szkolenie z obsługi RF urządzenia do liftingu twarzy oraz maszyny IQPRO do modelingu ciała można zrealizować w Beauty Centre.

RF urządzenie do liftingu twarzy

Maszyna ta ma za zadanie umożliwić lifting twarzy falami radiowymi, tzn. zabieg RF. Urządzenie jest wyposażone w elektroniczny ekran, na którym wyświetla się m.in. tryb pracy, czas działania oraz bieżąca moc. Za pomocą ekranu można skorzystać z opcji pauzy. Aparat ten ma także funkcję chłodzenia oraz grzania. Zestaw złożony jest z sondy do twarzy, sondy do oczu, uchwytu sonarowego oraz uchwytu elektromagnetycznego i innych elementów, w tym przewodów zasilających.

Maszyna działa w technologii nieinwazyjnej, tzn. technologii sonaru i impulsów. Umożliwia wykonanie różnych zabiegów RF, takich jak lifting twarzy. Może być używana w terapii przeciwtrądzikowej. Stosuje się ją w zabiegach związanych z poprawą kolorytu skóry czy usuwania cieni pod oczami.

IQPRO – informacje

Maszyna ta łączy technologię gal radiowych RF do modelowania ciała oraz entomologii, czyli masażu próżniowego, który bazuje na zasadzie pobudzenia krążenia krwi i limfy. Maszyna jest wyposażona w:

  • kółka do transportu;
  • przyciski do sterowania
  • oraz dwie końcówki, które umożliwiają korzystanie z technologii fal radiowych oraz entomologii.

Urządzenie może być stosowane do zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej oraz na cellulit, poprzez stymulację produkcji kolagenu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl