Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zbędne owłosienie jest bardzo częstym problemem wielu kobiet. Coraz większa liczba mężczyzn także dostrzega potrzebę pozbycia się go z miejsc, w których niekoniecznie pragnie je mieć. Z tego też względu w ofertach salonów kosmetycznych można znaleźć zabiegi wykorzystujące laser diodowy do depilacji. Jest to urządzenie służące do usuwania owłosienia, które cieszy się ogromną popularnością wśród właścicieli SPA, a także gabinetów medycyny estetycznej. Z roku na rok liczba klientów na tego typu zabiegi coraz bardziej rośnie, dlatego jeżeli szukasz wyposażenia do własnego salonu, które stanie się inwestycją na długie lata, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Epilacja laserem diodowym

Opisywane urządzenie wykorzystuje wiązki światła wnikające w skórę w celu usuwania nadmiernego i zbędnego owłosienia poprzez niszczenie cebulki włosa wraz z jej korzeniami. Zabieg ten zawdzięcza swoją nomenklaturę Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation, czyli sprzętowi wytwarzającemu światło za pomocą emisji wymuszonej. Laser kosmetyczny używany do przeprowadzenia tego zabiegu występuje w kilku typach, które różnią się od siebie m.in. długością emitowanych fal. W naszym asortymencie znajdziesz, drogi Kliencie, znajdziesz urządzenia mogące wyemitować fale o kilku długościach, co czyni je niezwykle uniwersalnymi.

Za pomocą laserów diodowych można usuwać owłosienie ze wszystkich partii ciała

Warto pamiętać, że każde urządzenie tego typu charakteryzuje się innymi parametrami technicznymi, więc w celu jego doboru do prowadzonego salonu kosmetycznego, SPA lub gabinetu medycyny estetycznej należy zapoznać się ze specyfikacją techniczną lub skontaktować się z nami. Z największą przyjemnością pomożemy w wyborze sprzętu i przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązanie. Znajdujące się w naszym asortymencie lasery diodowe do depilacji mogą zostać wykorzystane do usuwania owłosienia ze wszystkich partii ciała. Urządzenia posiadają stosowne certyfikaty potwierdzające wypełnienie powszechnie obowiązujących norm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl