Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

W naszym asortymencie znalazły się akcesoria służące do jednego z najpopularniejszych zabiegów przeprowadzanych w gabinetach kosmetycznych - igły do elektrokoagulacji. Ich zastosowanie jest jednak znacznie szersze, gdyż są one wykorzystywane także w przypadku używania plazmy kosmetycznej.

Na czym polega elektrokoagulacja?

Zabieg ten wykorzystuje właściwości prądu o wysokiej częstotliwości w celu usunięcia pojawiających się zmian na skórze. Stosuje się go w przypadku chęci usunięcia m.in. torbieli, kurzajek, brodawek czy też zbędnego owłosienia. W zależności od stopnia zmian wykorzystuje się końcówki/igły zabiegowe do elektrokoagulacji dopasowane do ich wielkości kształtem oraz rozmiarem. Za ich pomocą specjalista przesyła łuk elektryczny, który jest w stanie usunąć wspomniane zmiany skórne. Cały proces polega bowiem na ścięciu białka pod wpływem wysokiej temperatury, co nosi miano denaturacji. Elektrokoagulacja uznawana jest za zabieg bezinwazyjny, gdyż nie ma konieczności ingerowania w skórę pacjenta np. poprzez nacięcie skalpelem.

Akcesoria do plazmy kosmetycznej

Prezentowane w naszym asortymencie końcówki nadają się również do plazmy kosmetycznej. Zabieg ten należy do najbardziej innowacyjnych, gdyż wykorzystuje specjalistyczną technologię wyładowania elektrycznego. Głowica urządzenia używa prądu stałego i zmiennego do wygenerowania mikroimpulsów m.in. w celu redukcji nadmiaru wiotkiej skóry. Akcesoria do plazmy kosmetycznej są przydatne podczas spłycania zmarszczek w okolicach dekoltu, dolnych i górnych partii twarzy czy też w obrębie szyi. Po przeprowadzonym procesie można zauważyć różnicę w napięciu skóry, a także w występowaniu przebarwień.

Końcówki do plazmy kosmetycznej i elektrokoagulacji w ofercie sklepu Beauty Centre

W ofercie znalazły się zestawy końcówek liczące od 3 do 10 sztuk. W zależności od wybranego zestawu akcesoria mogą różnić się od siebie grubością, a co za tym idzie, także przeznaczeniem. Posiadamy produkty uniwersalne, które pasują do wielu modeli urządzeń m.in. GN508 czy też Laser MOLE Pen.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl