Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Ciągłe zmęczenie i niewysypianie się powodują, że oznaki starzenia pojawiają się szybciej, aniżeli można by było przypuszczać. Stosowanie kremów odmładzających czy też innych preparatów nie zawsze dają efekt, dlatego też warto szukać alternatywnych sposobów radzenia sobie ze zmarszczkami, a także mniejszą jędrnością skóry. W obecnych czasach bardzo często z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej, które kojarzą się głównie z ingerencją chirurgiczną. Rozwój technologii jednak sprawił, że stosowane metody są coraz mniej inwazyjne lub całkowicie bezinwazyjne. Do drugiej z wymienionych kategorii należy zaliczyć urządzenia do liftingu twarzy Hifu Pro.

Mini Hifu Pro do użytku domowego

Dla wszystkich osób poszukujących domowego sprzętu do liftingu twarzy przygotowaliśmy kartridże Hifu Pro oraz urządzenia o tej samej nazwie. Są one stosunkowo niewielkich rozmiarów, dlatego też można je przechowywać w dowolnym miejscu. Urządzenia przeprowadzają lifting falą akustyczną (ultradźwięki), czyli za pomocą metody w 100 % bezinwazyjnej. Głównym zadaniem Mini Hifu Pro jest modelowanie oraz wsparcie w procesie odmładzania skóry twarzy, podbródka, szyi, dłoni czy też dekoltu. Stosowanie fal akustycznych z wykorzystywaniem opisywanego urządzenia jest stosunkowo młodym rozwiązaniem, gdyż w medycynie estetycznej stosowane jest w zasadzie od 4 lat.

Hifu Pro + dedykowane profesjonalnym salonom kosmetycznym

W naszym asortymencie znalazły się również kartridże oraz urządzenia Hifu Pro + dedykowane profesjonalnym salonom kosmetycznym. Zasada działania jest taka sama jak w przypadku opisywanych domowych sprzętów - lifting przeprowadzany jest za pomocą ultradźwięków w postaci fali akustycznej. Wprowadzają one komórki w drgania, co doprowadza je do rozgrzania do temperatury oscylującej w granicach 60 – 70 stopni Celsjusza. Celem tego zabiegu jest wywołanie koagulacji tkanek oraz stymulacji włókien kolagenowych. Do każdego oferowanego urządzenia dołączane są wymienne kartridże, a w ramach ceny przeprowadzane są profesjonalne szkolenia z jego obsługi zakończone otrzymaniem certyfikatu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl