Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Jednym z zabiegów mających na celu redukcję tkanki tłuszczowej jest kriolipoliza. Najogólniej mówiąc, polega ona na schłodzeniu komórek tłuszczowych, co prowadzi do ich rozpadu, a następnie wydalenia z organizmu. W tym celu stosuje się specjalne urządzenia do kriolipolizy.

Stawiamy na profesjonalny sprzęt, który sprawdzi się zarówno w gabinetach medycyny estetycznej, jak i na użytek własny. Dlatego w asortymencie posiadamy zaawansowane urządzenia z funkcją nie tylko kriolipolizy, ale też radiofrekwencji RF, liposukcji ultradźwiękowej oraz lipolaseru. Ciekawe rozwiązanie stanowią również łatwe w użyciu modele domowe na użytek własny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Przy każdym modelu zamieściliśmy dokładne informacje na temat zastosowania oraz specyfikacji technicznej. Dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Jesteśmy otwarci na zróżnicowane potrzeby klientów i z przyjemnością pomożemy w wyborze odpowiedniego modelu dopasowanego do konkretnego zastosowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl