Dzięki wykorzystaniu właściwości wodoru możliwe jest dogłębne oczyszczenie skóry oraz opóźnienie oznak starzenia. Jest to bowiem najmniejszy z pierwiastków i przenika głęboko w skórę, aż do komórek - tam dochodzi do procesów chemicznych, dzięki którym zostaje zredukowana liczba szkodliwych wolnych rodników. Oczyszczanie wodorowe należy przeprowadzać przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu.

W asortymencie posiadamy rewelacyjne urządzenia do oczyszczania wodorowego, które zapewnią bezpieczne i skuteczne przeprowadzenie zabiegów. Poszczególne modele różnią się siłą ssania, mocą głowicy, wymiarami, jonizacją wody czy też dodatkowymi funkcjonalnościami. Szczegółowe informacje na ten temat zostały zamieszczone przy każdym produkcie.

Zadbaliśmy nie tylko o bogaty wybór urządzeń, ale też preparatów, które pozwolą nie tylko dogłębnie oczyścić skórę, ale też zadbają o jej nawilżenie oraz regenerację. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty – w przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium