Kartridże (Derma Pen), mezoterapa mikroigłowa

Dzięki wykonaniu mikroskopijnych nakłuć, mezoterapia mikroigłowa pozwala wprowadzić w głąb skóry składniki pobudzające zachodzące w niej procesy. Zabieg ten cieszy się niegasnącą popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku. Najczęściej wykorzystywany jest w celu zwiększenia elastyczności skóry oraz stymulacji procesów regeneracyjnych.

Dla powodzenia zabiegu niezbędne są nie tylko odpowiednie umiejętności personelu gabinetu kosmetycznego, ale też profesjonalny sprzęt. W ofercie naszej hurtowni znajdują się nie tylko niezawodne urządzenia, jak na przykład dermapen MYM. Proponujemy również szeroki asortyment dedykowanych im akcesoriów, które pozwolą na idealne dopasowanie do konkretnego zabiegu. Nasze kartridże do dermapena dostępne są w kilku wariantach, co daje pewność, że każdy znajdzie u nas akcesoria zaspokajające potrzeby swojego gabinetu.

W zależności od oczekiwań klienta oferujemy kartridże wykonane ze stali chirurgicznej bądź stopu tytanu. Wszystkie produkty są nowe oraz sterylnie zapakowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium